| Keila bridžiklubi 2026 aastalõpu MV (MAX) | |||||||||||||||
| 10st voorust läheb arvesse 7 paremat tulemust, kuue tulemuse
korral arvestatakse lisaks ühte asendajaga mängitut. Arvesse läheb mänguõhtu, kus on olnud vähemalt 7 paari. Lõpptulemus tuleb siis nähtavale, kui on vähemalt 7 tulemust. 6e tulemuse puhul on võimalik saada asendustulemus, kui on üks neist mängijatest mänginud kellegi teisega. |
|||||||||||||||
| PAARE | 12 | 8 | 8 | 10 | 8 | 7 | 11 | 9 | |||||||
| MÄNGIJA 1 | MÄNGIJA 2 | 02.sept | 09.sept | 23.sept | 30.sept | 07.okt | 14.okt | 21.okt | 28.okt | ASENDUS | % | KOHT | % kokku | ||
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ||||||
| Kuru, Leo | Lutter, Teno | 52,96% | 52,98% | 60,71% | 45,83% | 52,38% | 52,08% | 59,72% | 54,86% | 55,10% | 1 | 431,52% | |||
| Ets, Eero | Ley, Jüri | 57,04% | 52,38% | 49,07% | 54,17% | 57,29% | 44,79% | 55,56% | 52,90% | 2 | 370,30% | ||||
| Sammel, Lembit | Tiirmaa, Kalev | 48,89% | 50,00% | 48,81% | 51,85% | 51,79% | 54,17% | 56,94% | 51,78% | 3 | 362,45% | ||||
| Mardim, Kalle | Väärtnõu, Urmas | 54,44% | 42,26% | 48,21% | 26,04% | 52,08% | 38,19% | 50,46% | 44,53% | 4 | 311,68% | ||||
| Veer, Andres | Veer, Mihkel | 53,33% | 44,64% | 47,02% | 31,48% | 37,50% | 43,06% | 0,00% | 5 | 257,03% | |||||
| Pontus, Marek | Simm, Jaak | 55,19% | 49,40% | 57,41% | 50,00% | 61,11% | 0,00% | 5 | 273,11% | ||||||
| Hein, Mare | Kuus, Urmas | 40,74% | 49,40% | 48,81% | 55,21% | 53,13% | 0,00% | 5 | 247,29% | ||||||
| Kaasik, Andrus | Staal, Tarvo | 55,95% | 42,13% | 56,02% | 0,00% | 5 | 154,10% | ||||||||
| Leppik, Marju | Mirme, Mikk | 49,63% | 55,95% | 45,24% | 0,00% | 5 | 150,82% | ||||||||
| Leppik, Marju | Ostra, Mart | 55,21% | 44,79% | 49,31% | 0,00% | 5 | 149,31% | ||||||||
| Aava, Jüri | Ründal, Marion | 67,13% | 54,76% | 0,00% | 5 | 121,89% | |||||||||
| Jakobson, Tiit | Mirme, Mikk | 50,00% | 54,78% | 0,00% | 5 | 104,78% | |||||||||
| Kukk, Arne-Aivo | Leppik, Marju | 50,93% | 52,38% | 0,00% | 5 | 103,31% | |||||||||
| Lõhmus, Jaak | Mirme, Mikk | 53,70% | 0,00% | 5 | 53,70% | ||||||||||
| Uutsalu, Kert | Valli, Vaido | 52,96% | 0,00% | 5 | 52,96% | ||||||||||
| Kilkson, Kalle | Tiirmaa, Kalev | 51,56% | 0,00% | 5 | 51,56% | ||||||||||
| Madissoon, Ülo | Uutsalu, Kert | 50,60% | 0,00% | 5 | 50,60% | ||||||||||
| Kapp, Tarvo | Väärtnõu, Urmas | 50,46% | 0,00% | 5 | 50,46% | ||||||||||
| Mirme, Mikk | Saarne, Are | 48,96% | 0,00% | 5 | 48,96% | ||||||||||
| Hramov, Vladislav | Ploom, Kuldev | 48,81% | 0,00% | 5 | 48,81% | ||||||||||
| Külaviir, Toivo | Lill, Marek | 47,40% | 0,00% | 5 | 47,40% | ||||||||||
| Piibeleht, Ines | Ründal, Marion | 46,67% | 0,00% | 5 | 46,67% | ||||||||||
| Lill, Marek | Staal, Tarvo | 46,30% | 0,00% | 5 | 46,30% | ||||||||||
| Kilkson, Kalle | Mardim, Kalle | 45,83% | 0,00% | 5 | 45,83% | ||||||||||
| Heilo, Iivo | Madissoon, Ülo | 41,85% | 0,00% | 5 | 41,85% | ||||||||||
| Parker, Valev | Ründal, Marion | 39,58% | 0,00% | 5 | 39,58% | ||||||||||
| Kilkson, Ralf | Trolla, Uku | 38,19% | 0,00% | 5 | 38,19% | ||||||||||