| Koht | Paar | Nimed | Jaotusi | Kokku | Max | Protsent |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | Leo Kuru & Teno Lutter | 27 | 129,00 | 216 | 59,72 |
| 2 | 7 | Andrus Kaasik & Tarvo Staal | 27 | 121,00 | 216 | 56,02 |
| 3 | 8 | Mare Hein & Urmas Kuus | 24 | 102,00 | 192 | 53,13 |
| 4 | 10 | Kalle Mardim & Urmas Väärtnõu | 24 | 100,00 | 192 | 52,08 |
| 5 | 11 | Kalle Kilkson & Kalev Tiirmaa | 24 | 99,00 | 192 | 51,56 |
| 6 | 1 | Marek Pontus & Jaak Simm | 24 | 96,00 | 192 | 50,00 |
| 7 | 5 | Mikk Mirme & Are Saarne | 24 | 94,00 | 192 | 48,96 |
| 8 | 3 | Toivo Külaviir & Marek Lill | 24 | 91,00 | 192 | 47,40 |
| 9= | 6 | Eero Ets & Jüri Ley | 24 | 86,00 | 192 | 44,79 |
| 9= | 9 | Marju Leppik & Mart Ostra | 24 | 86,00 | 192 | 44,79 |
| 11 | 4 | Valev Parker & Marion Ründal | 24 | 76,00 | 192 | 39,58 |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| PAAR 1 Marek Pontus & Jaak Simm | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 96 MaxMPs 192 Skoor 50,00% Lõppkoht 6 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | NS | 3NT= | W | S4 | -400 | 0,00 | 0 | 2/24 (8,33%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 2 | NS | NS | 1Hx-2 | S | D10 | -500 | 0,00 | 0 | ||
| 3 | EW | NS | 4H+3 | S | D6 | 510 | 25,00 | 2 | ||
| 4 | Kõik | EW | 4H= | N | S3 | -620 | 75,00 | 6 | 14/24 (58,33%) | Kalle Kilkson/Kalev Tiirmaa |
| 5 | NS | EW | 4S-1 | N | H8 | 100 | 100,00 | 8 | ||
| 6 | EW | EW | 3NT= | S | C7 | -400 | 0,00 | 0 | ||
| 7 | Kõik | NS | 2S+1 | N | CA | 140 | 100,00 | 8 | 18/24 (75,00%) | Andrus Kaasik/Tarvo Staal |
| 8 | - | NS | 2H-3 | E | S7 | 150 | 75,00 | 6 | ||
| 9 | EW | NS | 3C-1 | W | SA | 100 | 50,00 | 4 | ||
| 10 | Kõik | -- | -- | 0/24 (0,00%) | / | |||||
| 11 | - | -- | -- | |||||||
| 12 | NS | -- | -- | |||||||
| 13 | Kõik | NS | 1NT= | N | C7 | 90 | 75,00 | 6 | 15/24 (62,50%) | Toivo Külaviir/Marek Lill |
| 14 | - | NS | 4S= | N | H2 | 420 | 62,50 | 5 | ||
| 15 | NS | NS | 4H= | E | C2 | -420 | 50,00 | 4 | ||
| 16 | EW | NS | 3NT= | S | S4 | 400 | 62,50 | 5 | 11/24 (45,83%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 17 | - | NS | 4S-1 | W | DA | 50 | 50,00 | 4 | ||
| 18 | NS | NS | 4S-2 | N | D4 | -200 | 25,00 | 2 | ||
| 19 | EW | EW | 4Sx= | S | DA | -590 | 12,50 | 1 | 9/24 (37,50%) | Mikk Mirme/Are Saarne |
| 20 | Kõik | EW | 3NT-1 | W | C9 | -100 | 25,00 | 2 | ||
| 21 | NS | EW | 2H-2 | N | D7 | 200 | 75,00 | 6 | ||
| 22 | EW | EW | 3NT= | S | D4 | -400 | 12,50 | 1 | 9/24 (37,50%) | Valev Parker/Marion Ründal |
| 23 | Kõik | EW | 2D= | S | HK | -90 | 100,00 | 8 | ||
| 24 | - | EW | 2Sx-2 | W | C7 | -300 | 0,00 | 0 | ||
| 25 | EW | NS | 2H+2 | S | D9 | 170 | 50,00 | 4 | 18/24 (75,00%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 26 | Kõik | NS | 3NT-1 | E | D6 | 100 | 100,00 | 8 | ||
| 27 | - | NS | 1NT= | S* | CA | 90 | 75,00 | 6 | ||
| PAAR 2 Leo Kuru & Teno Lutter | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 129 MaxMPs 216 Skoor 59,72% Lõppkoht 1 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | EW | 3NT= | W | S4 | 400 | 100,00 | 8 | 22/24 (91,67%) | Marek Pontus/Jaak Simm |
| 2 | NS | EW | 1Hx-2 | S | D10 | 500 | 100,00 | 8 | ||
| 3 | EW | EW | 4H+3 | S | D6 | -510 | 75,00 | 6 | ||
| 4 | Kõik | EW | 4H-1 | N | S3 | 100 | 100,00 | 8 | 18/24 (75,00%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 5 | NS | EW | 4S= | N | CJ | -620 | 37,50 | 3 | ||
| 6 | EW | EW | 3NT-2 | S | SK | 100 | 87,50 | 7 | ||
| 7 | Kõik | EW | 2C+1 | W | SK | 110 | 100,00 | 8 | 15/24 (62,50%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 8 | - | EW | 4Hx-3 | E | D4 | -500 | 0,00 | 0 | ||
| 9 | EW | EW | 3S-1 | N | CK | 50 | 87,50 | 7 | ||
| 10 | Kõik | EW | 4D= | S | H5 | -130 | 50,00 | 4 | 10/24 (41,67%) | Valev Parker/Marion Ründal |
| 11 | - | EW | 2H= | W | SJ | 110 | 50,00 | 4 | ||
| 12 | NS | EW | 3NT+1 | E | D3 | 430 | 25,00 | 2 | ||
| 13 | Kõik | EW | 2NT= | S | H10 | -120 | 0,00 | 0 | 14/24 (58,33%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 14 | - | EW | 3S+1 | N | H2 | -170 | 100,00 | 8 | ||
| 15 | NS | EW | 4NT= | W | S4 | 430 | 75,00 | 6 | ||
| 16 | EW | NS | 3C+1 | S | HJ | 130 | 25,00 | 2 | 10/24 (41,67%) | Kalle Kilkson/Kalev Tiirmaa |
| 17 | - | NS | 2Hx+1 | E | S5 | -570 | 0,00 | 0 | ||
| 18 | NS | NS | 3NT+3 | N | S7 | 690 | 100,00 | 8 | ||
| 19 | EW | NS | 5H-1 | W | DK | 100 | 37,50 | 3 | 17/24 (70,83%) | Toivo Külaviir/Marek Lill |
| 20 | Kõik | NS | 3NT-1 | W | C9 | 100 | 75,00 | 6 | ||
| 21 | NS | NS | 3Sx-1 | W | HK | 100 | 100,00 | 8 | ||
| 22 | EW | NS | 1NT+3 | S | D4 | 180 | 50,00 | 4 | 13/24 (54,17%) | Mikk Mirme/Are Saarne |
| 23 | Kõik | NS | 1NT-2 | W | CK | 200 | 87,50 | 7 | ||
| 24 | - | NS | 1NT= | E | D6 | -90 | 25,00 | 2 | ||
| 25 | EW | NS | 1S+2 | N | CK | 140 | 25,00 | 2 | 10/24 (41,67%) | Marju Leppik/Mart Ostra |
| 26 | Kõik | NS | 2NT= | E | HJ | -120 | 50,00 | 4 | ||
| 27 | - | NS | 3NT-1 | W* | S4 | 50 | 50,00 | 4 | ||
| PAAR 3 Toivo Külaviir & Marek Lill | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 91 MaxMPs 192 Skoor 47,40% Lõppkoht 8 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | -- | -- | 0/24 (0,00%) | / | |||||
| 2 | NS | -- | -- | |||||||
| 3 | EW | -- | -- | |||||||
| 4 | Kõik | NS | 4H+1 | S | C5 | 650 | 62,50 | 5 | 14/24 (58,33%) | Valev Parker/Marion Ründal |
| 5 | NS | NS | 4S= | N | H8 | 620 | 62,50 | 5 | ||
| 6 | EW | NS | 2S-1 | S | SK | -50 | 50,00 | 4 | ||
| 7 | Kõik | NS | 2S= | N | CK | 110 | 62,50 | 5 | 12/24 (50,00%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 8 | - | NS | 2NT= | N | S2 | 120 | 12,50 | 1 | ||
| 9 | EW | NS | 2S= | N | HA | 110 | 75,00 | 6 | ||
| 10 | Kõik | EW | 4D= | S | H5 | -130 | 50,00 | 4 | 13/24 (54,17%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 11 | - | EW | 3H-1 | E | C8 | -50 | 25,00 | 2 | ||
| 12 | NS | EW | 3NT+2 | E | C5 | 460 | 87,50 | 7 | ||
| 13 | Kõik | EW | 1NT= | N | C7 | -90 | 25,00 | 2 | 9/24 (37,50%) | Marek Pontus/Jaak Simm |
| 14 | - | EW | 4S= | N | H2 | -420 | 37,50 | 3 | ||
| 15 | NS | EW | 4H= | E | C2 | 420 | 50,00 | 4 | ||
| 16 | EW | NS | 3NT= | N | DJ | 400 | 62,50 | 5 | 13/24 (54,17%) | Marju Leppik/Mart Ostra |
| 17 | - | NS | 4S-1 | W | DK | 50 | 50,00 | 4 | ||
| 18 | NS | NS | 3Dx-1 | W | SK | 100 | 50,00 | 4 | ||
| 19 | EW | EW | 5H-1 | W | DK | -100 | 62,50 | 5 | 7/24 (29,17%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 20 | Kõik | EW | 3NT-1 | W | C9 | -100 | 25,00 | 2 | ||
| 21 | NS | EW | 3Sx-1 | W | HK | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 22 | EW | EW | 1NT+2 | S | D4 | -150 | 75,00 | 6 | 14/24 (58,33%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 23 | Kõik | EW | 2D+1 | S | C8 | -110 | 62,50 | 5 | ||
| 24 | - | EW | 2S-3 | W | C7 | -150 | 37,50 | 3 | ||
| 25 | EW | EW | 4S= | N | CA | -420 | 12,50 | 1 | 9/24 (37,50%) | Andrus Kaasik/Tarvo Staal |
| 26 | Kõik | EW | 3NT= | E | HJ | 600 | 100,00 | 8 | ||
| 27 | - | EW | 3H-2 | E | SA | -100 | 0,00 | 0 | ||
| PAAR 4 Valev Parker & Marion Ründal | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 76 MaxMPs 192 Skoor 39,58% Lõppkoht 11 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | EW | 4C-1 | W | H10 | -50 | 0,00 | 0 | 14/24 (58,33%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 2 | NS | EW | 2NT+2 | E | HJ | 180 | 75,00 | 6 | ||
| 3 | EW | EW | 7H-1 | S | SA | 50 | 100,00 | 8 | ||
| 4 | Kõik | EW | 4H+1 | S | C5 | -650 | 37,50 | 3 | 10/24 (41,67%) | Toivo Külaviir/Marek Lill |
| 5 | NS | EW | 4S= | N | H8 | -620 | 37,50 | 3 | ||
| 6 | EW | EW | 2S-1 | S | SK | 50 | 50,00 | 4 | ||
| 7 | Kõik | NS | 2S-1 | N | CA | -100 | 25,00 | 2 | 4/24 (16,67%) | Kalle Kilkson/Kalev Tiirmaa |
| 8 | - | NS | 2NT= | N | H3 | 120 | 12,50 | 1 | ||
| 9 | EW | NS | 3S-1 | N | CK | -50 | 12,50 | 1 | ||
| 10 | Kõik | NS | 4D= | S | H5 | 130 | 50,00 | 4 | 14/24 (58,33%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 11 | - | NS | 2H= | W | SJ | -110 | 50,00 | 4 | ||
| 12 | NS | NS | 3NT+1 | E | D3 | -430 | 75,00 | 6 | ||
| 13 | Kõik | EW | 2NT-2 | N | S6 | 200 | 75,00 | 6 | 10/24 (41,67%) | Marju Leppik/Mart Ostra |
| 14 | - | EW | 4S= | S | HA | -420 | 37,50 | 3 | ||
| 15 | NS | EW | 4H-1 | E | H8 | -50 | 12,50 | 1 | ||
| 16 | EW | NS | 2C= | S | H7 | 90 | 0,00 | 0 | 4/24 (16,67%) | Andrus Kaasik/Tarvo Staal |
| 17 | - | NS | 3S-1 | W | C5 | 50 | 50,00 | 4 | ||
| 18 | NS | NS | 4Sx-2 | N | D9 | -500 | 0,00 | 0 | ||
| 19 | EW | -- | -- | 0/24 (0,00%) | / | |||||
| 20 | Kõik | -- | -- | |||||||
| 21 | NS | -- | -- | |||||||
| 22 | EW | NS | 3NT= | S | D4 | 400 | 87,50 | 7 | 15/24 (62,50%) | Marek Pontus/Jaak Simm |
| 23 | Kõik | NS | 2D= | S | HK | 90 | 0,00 | 0 | ||
| 24 | - | NS | 2Sx-2 | W | C7 | 300 | 100,00 | 8 | ||
| 25 | EW | NS | 2H-1 | N | CK | -50 | 0,00 | 0 | 5/24 (20,83%) | Mikk Mirme/Are Saarne |
| 26 | Kõik | NS | 1NT+1 | E | D9 | -120 | 50,00 | 4 | ||
| 27 | - | NS | 3S-1 | S | D2 | -50 | 12,50 | 1 | ||
| PAAR 5 Mikk Mirme & Are Saarne | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 94 MaxMPs 192 Skoor 48,96% Lõppkoht 7 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | EW | 4Sx-1 | S | CA | 100 | 50,00 | 4 | 8/24 (33,33%) | Andrus Kaasik/Tarvo Staal |
| 2 | NS | EW | 2NT+1 | E | HK | 150 | 37,50 | 3 | ||
| 3 | EW | EW | 6H+1 | S | D4 | -1010 | 12,50 | 1 | ||
| 4 | Kõik | -- | -- | 0/24 (0,00%) | / | |||||
| 5 | NS | -- | -- | |||||||
| 6 | EW | -- | -- | |||||||
| 7 | Kõik | NS | 2S= | N | CK | 110 | 62,50 | 5 | 17/24 (70,83%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 8 | - | NS | 3D+1 | S | SA | 130 | 50,00 | 4 | ||
| 9 | EW | NS | 3S= | N | HK | 140 | 100,00 | 8 | ||
| 10 | Kõik | NS | 1NT= | S | H5 | 90 | 0,00 | 0 | 5/24 (20,83%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 11 | - | NS | 3S+2 | W | H5 | -200 | 12,50 | 1 | ||
| 12 | NS | NS | 4S+1 | W | CJ | -450 | 50,00 | 4 | ||
| 13 | Kõik | EW | 3H-2 | S | DA | 200 | 75,00 | 6 | 17/24 (70,83%) | Kalle Kilkson/Kalev Tiirmaa |
| 14 | - | EW | 4S= | N | H2 | -420 | 37,50 | 3 | ||
| 15 | NS | EW | 4H+1 | E | C2 | 450 | 100,00 | 8 | ||
| 16 | EW | EW | 3NT+1 | N | DJ | -430 | 0,00 | 0 | 2/24 (8,33%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 17 | - | EW | 4S-2 | W | DA | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 18 | NS | EW | 4H= | S | DK | -620 | 25,00 | 2 | ||
| 19 | EW | NS | 4Sx= | S | DA | 590 | 87,50 | 7 | 15/24 (62,50%) | Marek Pontus/Jaak Simm |
| 20 | Kõik | NS | 3NT-1 | W | C9 | 100 | 75,00 | 6 | ||
| 21 | NS | NS | 2H-2 | N | D7 | -200 | 25,00 | 2 | ||
| 22 | EW | EW | 1NT+3 | S | D4 | -180 | 50,00 | 4 | 11/24 (45,83%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 23 | Kõik | EW | 1NT-2 | W | CK | -200 | 12,50 | 1 | ||
| 24 | - | EW | 1NT= | E | D6 | 90 | 75,00 | 6 | ||
| 25 | EW | EW | 2H-1 | N | CK | 50 | 100,00 | 8 | 19/24 (79,17%) | Valev Parker/Marion Ründal |
| 26 | Kõik | EW | 1NT+1 | E | D9 | 120 | 50,00 | 4 | ||
| 27 | - | EW | 3S-1 | S | D2 | 50 | 87,50 | 7 | ||
| PAAR 6 Eero Ets & Jüri Ley | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 86 MaxMPs 192 Skoor 44,79% Lõppkoht 9 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | EW | 4Sx-1 | S | CK | 100 | 50,00 | 4 | 8/24 (33,33%) | Kalle Kilkson/Kalev Tiirmaa |
| 2 | NS | EW | 1NT+2 | W | HA | 150 | 37,50 | 3 | ||
| 3 | EW | EW | 6H+1 | S | HQ | -1010 | 12,50 | 1 | ||
| 4 | Kõik | NS | 4H+1 | N | DA | 650 | 62,50 | 5 | 8/24 (33,33%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 5 | NS | NS | 3C-2 | W | D9 | 100 | 25,00 | 2 | ||
| 6 | EW | NS | 3NT-2 | S | C4 | -100 | 12,50 | 1 | ||
| 7 | Kõik | NS | 2C+1 | W | SK | -110 | 0,00 | 0 | 9/24 (37,50%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 8 | - | NS | 4Hx-3 | E | D4 | 500 | 100,00 | 8 | ||
| 9 | EW | NS | 3S-1 | N | CK | -50 | 12,50 | 1 | ||
| 10 | Kõik | EW | 1NT= | S | H5 | -90 | 100,00 | 8 | 19/24 (79,17%) | Mikk Mirme/Are Saarne |
| 11 | - | EW | 3S+2 | W | H5 | 200 | 87,50 | 7 | ||
| 12 | NS | EW | 4S+1 | W | CJ | 450 | 50,00 | 4 | ||
| 13 | Kõik | NS | 2NT-2 | N | HK | -200 | 25,00 | 2 | 14/24 (58,33%) | Andrus Kaasik/Tarvo Staal |
| 14 | - | NS | 4S= | N | H7 | 420 | 62,50 | 5 | ||
| 15 | NS | NS | 3NT-1 | E | D5 | 50 | 87,50 | 7 | ||
| 16 | EW | -- | -- | 0/24 (0,00%) | / | |||||
| 17 | - | -- | -- | |||||||
| 18 | NS | -- | -- | |||||||
| 19 | EW | NS | 4Sx= | S | HA | 590 | 87,50 | 7 | 12/24 (50,00%) | Marju Leppik/Mart Ostra |
| 20 | Kõik | NS | 3NT= | W | DJ | -600 | 12,50 | 1 | ||
| 21 | NS | NS | 3S= | W | C7 | -140 | 50,00 | 4 | ||
| 22 | EW | NS | 1NT+2 | S | D4 | 150 | 25,00 | 2 | 10/24 (41,67%) | Toivo Külaviir/Marek Lill |
| 23 | Kõik | NS | 2D+1 | S | C8 | 110 | 37,50 | 3 | ||
| 24 | - | NS | 2S-3 | W | C7 | 150 | 62,50 | 5 | ||
| 25 | EW | EW | 2H+2 | S | D9 | -170 | 50,00 | 4 | 6/24 (25,00%) | Marek Pontus/Jaak Simm |
| 26 | Kõik | EW | 3NT-1 | E | D6 | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 27 | - | EW | 1NT= | S* | CA | -90 | 25,00 | 2 | ||
| PAAR 7 Andrus Kaasik & Tarvo Staal | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 121 MaxMPs 216 Skoor 56,02% Lõppkoht 2 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | NS | 4Sx-1 | S | CA | -100 | 50,00 | 4 | 16/24 (66,67%) | Mikk Mirme/Are Saarne |
| 2 | NS | NS | 2NT+1 | E | HK | -150 | 62,50 | 5 | ||
| 3 | EW | NS | 6H+1 | S | D4 | 1010 | 87,50 | 7 | ||
| 4 | Kõik | NS | 3NT+2 | N | H10 | 660 | 100,00 | 8 | 22/24 (91,67%) | Marju Leppik/Mart Ostra |
| 5 | NS | NS | 4S+1 | N | CJ | 650 | 100,00 | 8 | ||
| 6 | EW | NS | 2NT= | N | H3 | 120 | 75,00 | 6 | ||
| 7 | Kõik | EW | 2S+1 | N | CA | -140 | 0,00 | 0 | 6/24 (25,00%) | Marek Pontus/Jaak Simm |
| 8 | - | EW | 2H-3 | E | S7 | -150 | 25,00 | 2 | ||
| 9 | EW | EW | 3C-1 | W | SA | -100 | 50,00 | 4 | ||
| 10 | Kõik | EW | 3D+1 | S | H5 | -130 | 50,00 | 4 | 11/24 (45,83%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 11 | - | EW | 4H-2 | W | SJ | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 12 | NS | EW | 3NT+2 | E | C8 | 460 | 87,50 | 7 | ||
| 13 | Kõik | EW | 2NT-2 | N | HK | 200 | 75,00 | 6 | 10/24 (41,67%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 14 | - | EW | 4S= | N | H7 | -420 | 37,50 | 3 | ||
| 15 | NS | EW | 3NT-1 | E | D5 | -50 | 12,50 | 1 | ||
| 16 | EW | EW | 2C= | S | H7 | -90 | 100,00 | 8 | 20/24 (83,33%) | Valev Parker/Marion Ründal |
| 17 | - | EW | 3S-1 | W | C5 | -50 | 50,00 | 4 | ||
| 18 | NS | EW | 4Sx-2 | N | D9 | 500 | 100,00 | 8 | ||
| 19 | EW | NS | 4H+1 | W | DK | -650 | 0,00 | 0 | 7/24 (29,17%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 20 | Kõik | NS | 3NT= | W | D2 | -600 | 12,50 | 1 | ||
| 21 | NS | NS | 2D+1 | W | C7 | -110 | 75,00 | 6 | ||
| 22 | EW | NS | 3NT= | N | H3 | 400 | 87,50 | 7 | 14/24 (58,33%) | Kalle Kilkson/Kalev Tiirmaa |
| 23 | Kõik | NS | 2H-2 | E | C5 | 200 | 87,50 | 7 | ||
| 24 | - | NS | 3H-2 | N | S3 | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 25 | EW | NS | 4S= | N | CA | 420 | 87,50 | 7 | 15/24 (62,50%) | Toivo Külaviir/Marek Lill |
| 26 | Kõik | NS | 3NT= | E | HJ | -600 | 0,00 | 0 | ||
| 27 | - | NS | 3H-2 | E | SA | 100 | 100,00 | 8 | ||
| PAAR 8 Mare Hein & Urmas Kuus | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 102 MaxMPs 192 Skoor 53,13% Lõppkoht 3 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | NS | 4Sx-1 | N | C9 | -100 | 50,00 | 4 | 16/24 (66,67%) | Marju Leppik/Mart Ostra |
| 2 | NS | NS | 2NT-1 | E | HK | 50 | 100,00 | 8 | ||
| 3 | EW | NS | 6H= | S | SA | 980 | 50,00 | 4 | ||
| 4 | Kõik | EW | 4H+1 | N | DA | -650 | 37,50 | 3 | 16/24 (66,67%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 5 | NS | EW | 3C-2 | W | D9 | -100 | 75,00 | 6 | ||
| 6 | EW | EW | 3NT-2 | S | C4 | 100 | 87,50 | 7 | ||
| 7 | Kõik | EW | 2S= | N | CK | -110 | 37,50 | 3 | 7/24 (29,17%) | Mikk Mirme/Are Saarne |
| 8 | - | EW | 3D+1 | S | SA | -130 | 50,00 | 4 | ||
| 9 | EW | EW | 3S= | N | HK | -140 | 0,00 | 0 | ||
| 10 | Kõik | NS | 4D= | S | H5 | 130 | 50,00 | 4 | 11/24 (45,83%) | Toivo Külaviir/Marek Lill |
| 11 | - | NS | 3H-1 | E | C8 | 50 | 75,00 | 6 | ||
| 12 | NS | NS | 3NT+2 | E | C5 | -460 | 12,50 | 1 | ||
| 13 | Kõik | NS | 2NT= | S | H10 | 120 | 100,00 | 8 | 10/24 (41,67%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 14 | - | NS | 3S+1 | N | H2 | 170 | 0,00 | 0 | ||
| 15 | NS | NS | 4NT= | W | S4 | -430 | 25,00 | 2 | ||
| 16 | EW | EW | 3NT= | S | S4 | -400 | 37,50 | 3 | 13/24 (54,17%) | Marek Pontus/Jaak Simm |
| 17 | - | EW | 4S-1 | W | DA | -50 | 50,00 | 4 | ||
| 18 | NS | EW | 4S-2 | N | D4 | 200 | 75,00 | 6 | ||
| 19 | EW | EW | 4H+1 | W | DK | 650 | 100,00 | 8 | 17/24 (70,83%) | Andrus Kaasik/Tarvo Staal |
| 20 | Kõik | EW | 3NT= | W | D2 | 600 | 87,50 | 7 | ||
| 21 | NS | EW | 2D+1 | W | C7 | 110 | 25,00 | 2 | ||
| 22 | EW | -- | -- | 0/24 (0,00%) | / | |||||
| 23 | Kõik | -- | -- | |||||||
| 24 | - | -- | -- | |||||||
| 25 | EW | NS | 4S= | N | CA | 420 | 87,50 | 7 | 12/24 (50,00%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 26 | Kõik | NS | 2NT= | E | H5 | -120 | 50,00 | 4 | ||
| 27 | - | NS | 3S-1 | S | D2 | -50 | 12,50 | 1 | ||
| PAAR 9 Marju Leppik & Mart Ostra | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 86 MaxMPs 192 Skoor 44,79% Lõppkoht 9 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | EW | 4Sx-1 | N | C9 | 100 | 50,00 | 4 | 8/24 (33,33%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 2 | NS | EW | 2NT-1 | E | HK | -50 | 0,00 | 0 | ||
| 3 | EW | EW | 6H= | S | SA | -980 | 50,00 | 4 | ||
| 4 | Kõik | EW | 3NT+2 | N | H10 | -660 | 0,00 | 0 | 2/24 (8,33%) | Andrus Kaasik/Tarvo Staal |
| 5 | NS | EW | 4S+1 | N | CJ | -650 | 0,00 | 0 | ||
| 6 | EW | EW | 2NT= | N | H3 | -120 | 25,00 | 2 | ||
| 7 | Kõik | -- | -- | 0/24 (0,00%) | / | |||||
| 8 | - | -- | -- | |||||||
| 9 | EW | -- | -- | |||||||
| 10 | Kõik | NS | 2NT+2 | S | S4 | 180 | 100,00 | 8 | 17/24 (70,83%) | Kalle Kilkson/Kalev Tiirmaa |
| 11 | - | NS | 3S+2 | W | H5 | -200 | 12,50 | 1 | ||
| 12 | NS | NS | 6H-1 | E | C8 | 50 | 100,00 | 8 | ||
| 13 | Kõik | NS | 2NT-2 | N | S6 | -200 | 25,00 | 2 | 14/24 (58,33%) | Valev Parker/Marion Ründal |
| 14 | - | NS | 4S= | S | HA | 420 | 62,50 | 5 | ||
| 15 | NS | NS | 4H-1 | E | H8 | 50 | 87,50 | 7 | ||
| 16 | EW | EW | 3NT= | N | DJ | -400 | 37,50 | 3 | 11/24 (45,83%) | Toivo Külaviir/Marek Lill |
| 17 | - | EW | 4S-1 | W | DK | -50 | 50,00 | 4 | ||
| 18 | NS | EW | 3Dx-1 | W | SK | -100 | 50,00 | 4 | ||
| 19 | EW | EW | 4Sx= | S | HA | -590 | 12,50 | 1 | 12/24 (50,00%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 20 | Kõik | EW | 3NT= | W | DJ | 600 | 87,50 | 7 | ||
| 21 | NS | EW | 3S= | W | C7 | 140 | 50,00 | 4 | ||
| 22 | EW | NS | 3NT-3 | S | D4 | -150 | 0,00 | 0 | 8/24 (33,33%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 23 | Kõik | NS | 3C= | N | D9 | 110 | 37,50 | 3 | ||
| 24 | - | NS | 2S-3 | W | HJ | 150 | 62,50 | 5 | ||
| 25 | EW | EW | 1S+2 | N | CK | -140 | 75,00 | 6 | 14/24 (58,33%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 26 | Kõik | EW | 2NT= | E | HJ | 120 | 50,00 | 4 | ||
| 27 | - | EW | 3NT-1 | W* | S4 | -50 | 50,00 | 4 | ||
| PAAR 10 Kalle Mardim & Urmas Väärtnõu | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 100 MaxMPs 192 Skoor 52,08% Lõppkoht 4 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | NS | 4C-1 | W | H10 | 50 | 100,00 | 8 | 10/24 (41,67%) | Valev Parker/Marion Ründal |
| 2 | NS | NS | 2NT+2 | E | HJ | -180 | 25,00 | 2 | ||
| 3 | EW | NS | 7H-1 | S | SA | -50 | 0,00 | 0 | ||
| 4 | Kõik | NS | 4H-1 | N | S3 | -100 | 0,00 | 0 | 6/24 (25,00%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 5 | NS | NS | 4S= | N | CJ | 620 | 62,50 | 5 | ||
| 6 | EW | NS | 3NT-2 | S | SK | -100 | 12,50 | 1 | ||
| 7 | Kõik | EW | 2S= | N | CK | -110 | 37,50 | 3 | 12/24 (50,00%) | Toivo Külaviir/Marek Lill |
| 8 | - | EW | 2NT= | N | S2 | -120 | 87,50 | 7 | ||
| 9 | EW | EW | 2S= | N | HA | -110 | 25,00 | 2 | ||
| 10 | Kõik | NS | 3D+1 | S | H5 | 130 | 50,00 | 4 | 13/24 (54,17%) | Andrus Kaasik/Tarvo Staal |
| 11 | - | NS | 4H-2 | W | SJ | 100 | 100,00 | 8 | ||
| 12 | NS | NS | 3NT+2 | E | C8 | -460 | 12,50 | 1 | ||
| 13 | Kõik | -- | -- | 0/24 (0,00%) | / | |||||
| 14 | - | -- | -- | |||||||
| 15 | NS | -- | -- | |||||||
| 16 | EW | NS | 3NT+1 | N | DJ | 430 | 100,00 | 8 | 22/24 (91,67%) | Mikk Mirme/Are Saarne |
| 17 | - | NS | 4S-2 | W | DA | 100 | 100,00 | 8 | ||
| 18 | NS | NS | 4H= | S | DK | 620 | 75,00 | 6 | ||
| 19 | EW | NS | 5H-1 | W | SK | 100 | 37,50 | 3 | 9/24 (37,50%) | Kalle Kilkson/Kalev Tiirmaa |
| 20 | Kõik | NS | 3NT-1 | E | CQ | 100 | 75,00 | 6 | ||
| 21 | NS | NS | 3NT= | E | C5 | -400 | 0,00 | 0 | ||
| 22 | EW | EW | 3NT-3 | S | D4 | 150 | 100,00 | 8 | 16/24 (66,67%) | Marju Leppik/Mart Ostra |
| 23 | Kõik | EW | 3C= | N | D9 | -110 | 62,50 | 5 | ||
| 24 | - | EW | 2S-3 | W | HJ | -150 | 37,50 | 3 | ||
| 25 | EW | EW | 4S= | N | CA | -420 | 12,50 | 1 | 12/24 (50,00%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 26 | Kõik | EW | 2NT= | E | H5 | 120 | 50,00 | 4 | ||
| 27 | - | EW | 3S-1 | S | D2 | 50 | 87,50 | 7 | ||
| PAAR 11 Kalle Kilkson & Kalev Tiirmaa | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 21.10.2026 | ||||||||||
| MPs 99 MaxMPs 192 Skoor 51,56% Lõppkoht 5 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | NS | 4Sx-1 | S | CK | -100 | 50,00 | 4 | 16/24 (66,67%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 2 | NS | NS | 1NT+2 | W | HA | -150 | 62,50 | 5 | ||
| 3 | EW | NS | 6H+1 | S | HQ | 1010 | 87,50 | 7 | ||
| 4 | Kõik | NS | 4H= | N | S3 | 620 | 25,00 | 2 | 10/24 (41,67%) | Marek Pontus/Jaak Simm |
| 5 | NS | NS | 4S-1 | N | H8 | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 6 | EW | NS | 3NT= | S | C7 | 400 | 100,00 | 8 | ||
| 7 | Kõik | EW | 2S-1 | N | CA | 100 | 75,00 | 6 | 20/24 (83,33%) | Valev Parker/Marion Ründal |
| 8 | - | EW | 2NT= | N | H3 | -120 | 87,50 | 7 | ||
| 9 | EW | EW | 3S-1 | N | CK | 50 | 87,50 | 7 | ||
| 10 | Kõik | EW | 2NT+2 | S | S4 | -180 | 0,00 | 0 | 7/24 (29,17%) | Marju Leppik/Mart Ostra |
| 11 | - | EW | 3S+2 | W | H5 | 200 | 87,50 | 7 | ||
| 12 | NS | EW | 6H-1 | E | C8 | -50 | 0,00 | 0 | ||
| 13 | Kõik | NS | 3H-2 | S | DA | -200 | 25,00 | 2 | 7/24 (29,17%) | Mikk Mirme/Are Saarne |
| 14 | - | NS | 4S= | N | H2 | 420 | 62,50 | 5 | ||
| 15 | NS | NS | 4H+1 | E | C2 | -450 | 0,00 | 0 | ||
| 16 | EW | EW | 3C+1 | S | HJ | -130 | 75,00 | 6 | 14/24 (58,33%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 17 | - | EW | 2Hx+1 | E | S5 | 570 | 100,00 | 8 | ||
| 18 | NS | EW | 3NT+3 | N | S7 | -690 | 0,00 | 0 | ||
| 19 | EW | EW | 5H-1 | W | SK | -100 | 62,50 | 5 | 15/24 (62,50%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 20 | Kõik | EW | 3NT-1 | E | CQ | -100 | 25,00 | 2 | ||
| 21 | NS | EW | 3NT= | E | C5 | 400 | 100,00 | 8 | ||
| 22 | EW | EW | 3NT= | N | H3 | -400 | 12,50 | 1 | 10/24 (41,67%) | Andrus Kaasik/Tarvo Staal |
| 23 | Kõik | EW | 2H-2 | E | C5 | -200 | 12,50 | 1 | ||
| 24 | - | EW | 3H-2 | N | S3 | 100 | 100,00 | 8 | ||
| 25 | EW | -- | -- | 0/24 (0,00%) | / | |||||
| 26 | Kõik | -- | -- | |||||||
| 27 | - | -- | -- | |||||||