| Koht | Paar | Nimed | Jaotusi | Kokku | Max | Protsent |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | Jüri Aava & Marion Ründal | 28 | 92,00 | 168 | 54,76 |
| 2 | 8 | Eero Ets & Jüri Ley | 28 | 91,00 | 168 | 54,17 |
| 3= | 6 | Marju Leppik & Arne-Aivo Kukk | 28 | 88,00 | 168 | 52,38 |
| 3= | 3 | Leo Kuru & Teno Lutter | 28 | 88,00 | 168 | 52,38 |
| 5 | 1 | Lembit Sammel & Kalev Tiirmaa | 28 | 87,00 | 168 | 51,79 |
| 6 | 4 | Mare Hein & Urmas Kuus | 28 | 82,00 | 168 | 48,81 |
| 7 | 5 | Kalle Mardim & Urmas Väärtnõu | 28 | 81,00 | 168 | 48,21 |
| 8 | 2 | Andres Veer & Mihkel Veer | 28 | 63,00 | 168 | 37,50 |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| PAAR 1 Lembit Sammel & Kalev Tiirmaa | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 07.10.2026 | ||||||||||
| MPs 87 MaxMPs 168 Skoor 51,79% Lõppkoht 5 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | NS | 2S+1 | W | C8 | -140 | 0,00 | 0 | 11/24 (45,83%) | Andres Veer/Mihkel Veer |
| 2 | NS | NS | 2S+1 | S | D7 | 140 | 66,67 | 4 | ||
| 3 | EW | NS | 2C= | W | HK | -90 | 66,67 | 4 | ||
| 4 | Kõik | NS | 4H= | S | S2 | 620 | 50,00 | 3 | ||
| 5 | NS | NS | 4C-1 | W | S2 | 50 | 83,33 | 5 | 16/24 (66,67%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 6 | EW | NS | 4H= | N | CK | 420 | 100,00 | 6 | ||
| 7 | Kõik | NS | 5S= | E | C6 | -650 | 0,00 | 0 | ||
| 8 | - | NS | 5C-2 | W | HA | 100 | 83,33 | 5 | ||
| 9 | EW | EW | 2D+2 | N | C7 | -130 | 100,00 | 6 | 14/24 (58,33%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 10 | Kõik | EW | 4H= | W | DA | 620 | 66,67 | 4 | ||
| 11 | - | EW | 5D-1 | E | SA | -50 | 33,33 | 2 | ||
| 12 | NS | EW | 2D= | E | HQ | 90 | 33,33 | 2 | ||
| 13 | Kõik | NS | 3C-3 | S | SJ | -300 | 50,00 | 3 | 13/24 (54,17%) | Jüri Aava/Marion Ründal |
| 14 | - | NS | 4H= | S | S4 | 420 | 100,00 | 6 | ||
| 15 | NS | NS | 3NT= | E | D2 | -400 | 33,33 | 2 | ||
| 16 | EW | NS | 1NT+1 | E | HJ | -120 | 33,33 | 2 | ||
| 17 | - | EW | 3S= | S | CQ | -140 | 0,00 | 0 | 8/24 (33,33%) | Marju Leppik/Arne-Aivo Kukk |
| 18 | NS | EW | 2NT-1 | E | S2 | -50 | 66,67 | 4 | ||
| 19 | EW | EW | 3C= | S | S3 | -110 | 33,33 | 2 | ||
| 20 | Kõik | EW | 4S= | S | H10 | -620 | 33,33 | 2 | ||
| 21 | NS | EW | 3NT+2 | N | S8 | -660 | 66,67 | 4 | 19/24 (79,17%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 22 | EW | EW | 2H+1 | E | S2 | 140 | 50,00 | 3 | ||
| 23 | Kõik | EW | 4S-1 | N | S8 | 100 | 100,00 | 6 | ||
| 24 | - | EW | 3H+2 | S | SA | -200 | 100,00 | 6 | ||
| 25 | EW | EW | 3S= | E | HA | 140 | 33,33 | 2 | 6/24 (25,00%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 26 | Kõik | EW | 3H+1 | E | D10 | 170 | 66,67 | 4 | ||
| 27 | - | EW | 1NT+3 | N | H2 | -180 | 0,00 | 0 | ||
| 28 | NS | EW | 5D= | N | CA | -600 | 0,00 | 0 | ||
| PAAR 2 Andres Veer & Mihkel Veer | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 07.10.2026 | ||||||||||
| MPs 63 MaxMPs 168 Skoor 37,50% Lõppkoht 8 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | EW | 2S+1 | W | C8 | 140 | 100,00 | 6 | 13/24 (54,17%) | Lembit Sammel/Kalev Tiirmaa |
| 2 | NS | EW | 2S+1 | S | D7 | -140 | 33,33 | 2 | ||
| 3 | EW | EW | 2C= | W | HK | 90 | 33,33 | 2 | ||
| 4 | Kõik | EW | 4H= | S | S2 | -620 | 50,00 | 3 | ||
| 5 | NS | NS | 4C-1 | W | S2 | 50 | 83,33 | 5 | 11/24 (45,83%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 6 | EW | NS | 4S-5 | S | H2 | -250 | 33,33 | 2 | ||
| 7 | Kõik | NS | 2S+3 | E | H6 | -200 | 33,33 | 2 | ||
| 8 | - | NS | 5C-1 | W | HA | 50 | 33,33 | 2 | ||
| 9 | EW | EW | 2NT+3 | N | S6 | -210 | 33,33 | 2 | 2/24 (8,33%) | Jüri Aava/Marion Ründal |
| 10 | Kõik | EW | 3H+1 | E | H6 | 170 | 0,00 | 0 | ||
| 11 | - | EW | 5D-2 | E | HA | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 12 | NS | EW | 3NT-1 | E | HQ | -50 | 0,00 | 0 | ||
| 13 | Kõik | NS | 3NT-2 | S | SJ | -200 | 100,00 | 6 | 14/24 (58,33%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 14 | - | NS | 4H-1 | S | C7 | -50 | 33,33 | 2 | ||
| 15 | NS | NS | 4S= | W | H8 | -420 | 0,00 | 0 | ||
| 16 | EW | NS | 2C-1 | E | D2 | 100 | 100,00 | 6 | ||
| 17 | - | NS | 3D= | E | H3 | -110 | 16,67 | 1 | 7/24 (29,17%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 18 | NS | NS | 1NT= | W | S4 | -90 | 0,00 | 0 | ||
| 19 | EW | NS | 4H-1 | N | SK | -50 | 33,33 | 2 | ||
| 20 | Kõik | NS | 4S= | S | H10 | 620 | 66,67 | 4 | ||
| 21 | NS | EW | 3NT+3 | N | S7 | -690 | 0,00 | 0 | 8/24 (33,33%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 22 | EW | EW | 3H= | E | D5 | 140 | 50,00 | 3 | ||
| 23 | Kõik | EW | 3S= | N | H6 | -140 | 33,33 | 2 | ||
| 24 | - | EW | 3H+3 | S | D2 | -230 | 50,00 | 3 | ||
| 25 | EW | NS | 3S+1 | E | HA | -170 | 16,67 | 1 | 8/24 (33,33%) | Marju Leppik/Arne-Aivo Kukk |
| 26 | Kõik | NS | 2S-1 | W | S6 | 100 | 100,00 | 6 | ||
| 27 | - | NS | 4Sx-4 | S | C8 | -800 | 0,00 | 0 | ||
| 28 | NS | NS | 5Dx-1 | N | CK | -200 | 16,67 | 1 | ||
| PAAR 3 Leo Kuru & Teno Lutter | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 07.10.2026 | ||||||||||
| MPs 88 MaxMPs 168 Skoor 52,38% Lõppkoht 3 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | EW | 4Sx-1 | W | C8 | -100 | 50,00 | 3 | 8/24 (33,33%) | Marju Leppik/Arne-Aivo Kukk |
| 2 | NS | EW | 2S+1 | S | D7 | -140 | 33,33 | 2 | ||
| 3 | EW | EW | 4H-1 | S | CK | 50 | 0,00 | 0 | ||
| 4 | Kõik | EW | 4H= | N | S5 | -620 | 50,00 | 3 | ||
| 5 | NS | NS | 3C= | W | S2 | -110 | 16,67 | 1 | 5/24 (20,83%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 6 | EW | NS | 7NTx-3 | S | S6 | -500 | 0,00 | 0 | ||
| 7 | Kõik | NS | 6H-4 | W | DA | 400 | 66,67 | 4 | ||
| 8 | - | NS | 5Dx-2 | N | H4 | -300 | 0,00 | 0 | ||
| 9 | EW | EW | 3NT+1 | S | S9 | -430 | 0,00 | 0 | 13/24 (54,17%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 10 | Kõik | EW | 5C= | W | DA | 600 | 33,33 | 2 | ||
| 11 | - | EW | 4D= | E | SA | 130 | 83,33 | 5 | ||
| 12 | NS | EW | 1NT+2 | E | D3 | 150 | 100,00 | 6 | ||
| 13 | Kõik | EW | 3Dx= | E | HK | 670 | 100,00 | 6 | 12/24 (50,00%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 14 | - | EW | 4H-1 | S | C7 | 50 | 66,67 | 4 | ||
| 15 | NS | EW | 4S-2 | E | C9 | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 16 | EW | EW | 1S+1 | E | HJ | 110 | 33,33 | 2 | ||
| 17 | - | EW | 3D= | E | H3 | 110 | 83,33 | 5 | 17/24 (70,83%) | Andres Veer/Mihkel Veer |
| 18 | NS | EW | 1NT= | W | S4 | 90 | 100,00 | 6 | ||
| 19 | EW | EW | 4H-1 | N | SK | 50 | 66,67 | 4 | ||
| 20 | Kõik | EW | 4S= | S | H10 | -620 | 33,33 | 2 | ||
| 21 | NS | NS | 3NT+2 | N | HQ | 660 | 33,33 | 2 | 15/24 (62,50%) | Jüri Aava/Marion Ründal |
| 22 | EW | NS | 3D-2 | S | H7 | -100 | 100,00 | 6 | ||
| 23 | Kõik | NS | 2S+1 | N | D8 | 140 | 66,67 | 4 | ||
| 24 | - | NS | 3H+3 | S | SA | 230 | 50,00 | 3 | ||
| 25 | EW | NS | 3S= | E | HA | -140 | 66,67 | 4 | 18/24 (75,00%) | Lembit Sammel/Kalev Tiirmaa |
| 26 | Kõik | NS | 3H+1 | E | D10 | -170 | 33,33 | 2 | ||
| 27 | - | NS | 1NT+3 | N | H2 | 180 | 100,00 | 6 | ||
| 28 | NS | NS | 5D= | N | CA | 600 | 100,00 | 6 | ||
| PAAR 4 Mare Hein & Urmas Kuus | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 07.10.2026 | ||||||||||
| MPs 82 MaxMPs 168 Skoor 48,81% Lõppkoht 6 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | NS | 3Cx= | S | H6 | 470 | 100,00 | 6 | 9/24 (37,50%) | Jüri Aava/Marion Ründal |
| 2 | NS | NS | 2S= | S | HA | 110 | 0,00 | 0 | ||
| 3 | EW | NS | 4Hx-2 | S | CK | -300 | 0,00 | 0 | ||
| 4 | Kõik | NS | 4H= | S | C6 | 620 | 50,00 | 3 | ||
| 5 | NS | EW | 3C= | W | S2 | 110 | 83,33 | 5 | 19/24 (79,17%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 6 | EW | EW | 7NTx-3 | S | S6 | 500 | 100,00 | 6 | ||
| 7 | Kõik | EW | 6H-4 | W | DA | -400 | 33,33 | 2 | ||
| 8 | - | EW | 5Dx-2 | N | H4 | 300 | 100,00 | 6 | ||
| 9 | EW | NS | 2D+2 | N | C7 | 130 | 0,00 | 0 | 10/24 (41,67%) | Lembit Sammel/Kalev Tiirmaa |
| 10 | Kõik | NS | 4H= | W | DA | -620 | 33,33 | 2 | ||
| 11 | - | NS | 5D-1 | E | SA | 50 | 66,67 | 4 | ||
| 12 | NS | NS | 2D= | E | HQ | -90 | 66,67 | 4 | ||
| 13 | Kõik | EW | 3NT-2 | S | SJ | 200 | 0,00 | 0 | 10/24 (41,67%) | Andres Veer/Mihkel Veer |
| 14 | - | EW | 4H-1 | S | C7 | 50 | 66,67 | 4 | ||
| 15 | NS | EW | 4S= | W | H8 | 420 | 100,00 | 6 | ||
| 16 | EW | EW | 2C-1 | E | D2 | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 17 | - | EW | 2D= | E | SK | 90 | 33,33 | 2 | 9/24 (37,50%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 18 | NS | EW | 3NT-2 | W | S4 | -100 | 16,67 | 1 | ||
| 19 | EW | EW | 4H= | S | S3 | -420 | 0,00 | 0 | ||
| 20 | Kõik | EW | 2S+2 | S | H10 | -170 | 100,00 | 6 | ||
| 21 | NS | EW | 3NT+2 | N | S7 | -660 | 66,67 | 4 | 12/24 (50,00%) | Marju Leppik/Arne-Aivo Kukk |
| 22 | EW | EW | 4Cx= | W | C10 | 710 | 100,00 | 6 | ||
| 23 | Kõik | EW | 3S= | N | H3 | -140 | 33,33 | 2 | ||
| 24 | - | EW | 5C= | S | SA | -400 | 0,00 | 0 | ||
| 25 | EW | NS | 4S-1 | E | HA | 100 | 100,00 | 6 | 13/24 (54,17%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 26 | Kõik | NS | 2H+1 | E | DJ | -140 | 66,67 | 4 | ||
| 27 | - | NS | 4Hx-1 | W | S6 | 100 | 33,33 | 2 | ||
| 28 | NS | NS | 4Dx-1 | N | H6 | -200 | 16,67 | 1 | ||
| PAAR 5 Kalle Mardim & Urmas Väärtnõu | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 07.10.2026 | ||||||||||
| MPs 81 MaxMPs 168 Skoor 48,21% Lõppkoht 7 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | NS | 4S-2 | W | C8 | 100 | 50,00 | 3 | 12/24 (50,00%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 2 | NS | NS | 2S+1 | S | D8 | 140 | 66,67 | 4 | ||
| 3 | EW | NS | 5H-3 | S | CK | -150 | 33,33 | 2 | ||
| 4 | Kõik | NS | 4H= | N | S5 | 620 | 50,00 | 3 | ||
| 5 | NS | EW | 4C-1 | W | S2 | -50 | 16,67 | 1 | 8/24 (33,33%) | Lembit Sammel/Kalev Tiirmaa |
| 6 | EW | EW | 4H= | N | CK | -420 | 0,00 | 0 | ||
| 7 | Kõik | EW | 5S= | E | C6 | 650 | 100,00 | 6 | ||
| 8 | - | EW | 5C-2 | W | HA | -100 | 16,67 | 1 | ||
| 9 | EW | NS | 3NT+1 | S | S9 | 430 | 100,00 | 6 | 11/24 (45,83%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 10 | Kõik | NS | 5C= | W | DA | -600 | 66,67 | 4 | ||
| 11 | - | NS | 4D= | E | SA | -130 | 16,67 | 1 | ||
| 12 | NS | NS | 1NT+2 | E | D3 | -150 | 0,00 | 0 | ||
| 13 | Kõik | NS | 3C-3 | S | SJ | -300 | 50,00 | 3 | 9/24 (37,50%) | Marju Leppik/Arne-Aivo Kukk |
| 14 | - | NS | 4H-1 | S | C7 | -50 | 33,33 | 2 | ||
| 15 | NS | NS | 2S+1 | E | C9 | -140 | 66,67 | 4 | ||
| 16 | EW | NS | 2S+1 | E | HJ | -140 | 0,00 | 0 | ||
| 17 | - | EW | 3D= | E | SA | 110 | 83,33 | 5 | 14/24 (58,33%) | Jüri Aava/Marion Ründal |
| 18 | NS | EW | 1NT-2 | W | S3 | -100 | 16,67 | 1 | ||
| 19 | EW | EW | 3S+1 | E | CA | 170 | 100,00 | 6 | ||
| 20 | Kõik | EW | 4S= | S | H10 | -620 | 33,33 | 2 | ||
| 21 | NS | NS | 3NT+3 | N | S7 | 690 | 100,00 | 6 | 16/24 (66,67%) | Andres Veer/Mihkel Veer |
| 22 | EW | NS | 3H= | E | D5 | -140 | 50,00 | 3 | ||
| 23 | Kõik | NS | 3S= | N | H6 | 140 | 66,67 | 4 | ||
| 24 | - | NS | 3H+3 | S | D2 | 230 | 50,00 | 3 | ||
| 25 | EW | EW | 4S-1 | E | HA | -100 | 0,00 | 0 | 11/24 (45,83%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 26 | Kõik | EW | 2H+1 | E | DJ | 140 | 33,33 | 2 | ||
| 27 | - | EW | 4Hx-1 | W | S6 | -100 | 66,67 | 4 | ||
| 28 | NS | EW | 4Dx-1 | N | H6 | 200 | 83,33 | 5 | ||
| PAAR 6 Marju Leppik & Arne-Aivo Kukk | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 07.10.2026 | ||||||||||
| MPs 88 MaxMPs 168 Skoor 52,38% Lõppkoht 3 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | NS | 4Sx-1 | W | C8 | 100 | 50,00 | 3 | 16/24 (66,67%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 2 | NS | NS | 2S+1 | S | D7 | 140 | 66,67 | 4 | ||
| 3 | EW | NS | 4H-1 | S | CK | -50 | 100,00 | 6 | ||
| 4 | Kõik | NS | 4H= | N | S5 | 620 | 50,00 | 3 | ||
| 5 | NS | EW | 2C+1 | W | S2 | 110 | 83,33 | 5 | 8/24 (33,33%) | Jüri Aava/Marion Ründal |
| 6 | EW | EW | 6H-4 | N | CK | 200 | 33,33 | 2 | ||
| 7 | Kõik | EW | 7Sx-3 | E | H8 | -800 | 0,00 | 0 | ||
| 8 | - | EW | 5C-2 | W | D9 | -100 | 16,67 | 1 | ||
| 9 | EW | NS | 3D+2 | N | D8 | 150 | 33,33 | 2 | 5/24 (20,83%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 10 | Kõik | NS | 4H+1 | E | DJ | -650 | 0,00 | 0 | ||
| 11 | - | NS | 4D= | E | HA | -130 | 16,67 | 1 | ||
| 12 | NS | NS | 1NT+1 | E | HQ | -120 | 33,33 | 2 | ||
| 13 | Kõik | EW | 3C-3 | S | SJ | 300 | 50,00 | 3 | 15/24 (62,50%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 14 | - | EW | 4H-1 | S | C7 | 50 | 66,67 | 4 | ||
| 15 | NS | EW | 2S+1 | E | C9 | 140 | 33,33 | 2 | ||
| 16 | EW | EW | 2S+1 | E | HJ | 140 | 100,00 | 6 | ||
| 17 | - | NS | 3S= | S | CQ | 140 | 100,00 | 6 | 16/24 (66,67%) | Lembit Sammel/Kalev Tiirmaa |
| 18 | NS | NS | 2NT-1 | E | S2 | 50 | 33,33 | 2 | ||
| 19 | EW | NS | 3C= | S | S3 | 110 | 66,67 | 4 | ||
| 20 | Kõik | NS | 4S= | S | H10 | 620 | 66,67 | 4 | ||
| 21 | NS | NS | 3NT+2 | N | S7 | 660 | 33,33 | 2 | 12/24 (50,00%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 22 | EW | NS | 4Cx= | W | C10 | -710 | 0,00 | 0 | ||
| 23 | Kõik | NS | 3S= | N | H3 | 140 | 66,67 | 4 | ||
| 24 | - | NS | 5C= | S | SA | 400 | 100,00 | 6 | ||
| 25 | EW | EW | 3S+1 | E | HA | 170 | 83,33 | 5 | 16/24 (66,67%) | Andres Veer/Mihkel Veer |
| 26 | Kõik | EW | 2S-1 | W | S6 | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 27 | - | EW | 4Sx-4 | S | C8 | 800 | 100,00 | 6 | ||
| 28 | NS | EW | 5Dx-1 | N | CK | 200 | 83,33 | 5 | ||
| PAAR 7 Jüri Aava & Marion Ründal | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 07.10.2026 | ||||||||||
| MPs 92 MaxMPs 168 Skoor 54,76% Lõppkoht 1 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | EW | 3Cx= | S | H6 | -470 | 0,00 | 0 | 15/24 (62,50%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 2 | NS | EW | 2S= | S | HA | -110 | 100,00 | 6 | ||
| 3 | EW | EW | 4Hx-2 | S | CK | 300 | 100,00 | 6 | ||
| 4 | Kõik | EW | 4H= | S | C6 | -620 | 50,00 | 3 | ||
| 5 | NS | NS | 2C+1 | W | S2 | -110 | 16,67 | 1 | 16/24 (66,67%) | Marju Leppik/Arne-Aivo Kukk |
| 6 | EW | NS | 6H-4 | N | CK | -200 | 66,67 | 4 | ||
| 7 | Kõik | NS | 7Sx-3 | E | H8 | 800 | 100,00 | 6 | ||
| 8 | - | NS | 5C-2 | W | D9 | 100 | 83,33 | 5 | ||
| 9 | EW | NS | 2NT+3 | N | S6 | 210 | 66,67 | 4 | 22/24 (91,67%) | Andres Veer/Mihkel Veer |
| 10 | Kõik | NS | 3H+1 | E | H6 | -170 | 100,00 | 6 | ||
| 11 | - | NS | 5D-2 | E | HA | 100 | 100,00 | 6 | ||
| 12 | NS | NS | 3NT-1 | E | HQ | 50 | 100,00 | 6 | ||
| 13 | Kõik | EW | 3C-3 | S | SJ | 300 | 50,00 | 3 | 11/24 (45,83%) | Lembit Sammel/Kalev Tiirmaa |
| 14 | - | EW | 4H= | S | S4 | -420 | 0,00 | 0 | ||
| 15 | NS | EW | 3NT= | E | D2 | 400 | 66,67 | 4 | ||
| 16 | EW | EW | 1NT+1 | E | HJ | 120 | 66,67 | 4 | ||
| 17 | - | NS | 3D= | E | SA | -110 | 16,67 | 1 | 10/24 (41,67%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 18 | NS | NS | 1NT-2 | W | S3 | 100 | 83,33 | 5 | ||
| 19 | EW | NS | 3S+1 | E | CA | -170 | 0,00 | 0 | ||
| 20 | Kõik | NS | 4S= | S | H10 | 620 | 66,67 | 4 | ||
| 21 | NS | EW | 3NT+2 | N | HQ | -660 | 66,67 | 4 | 9/24 (37,50%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 22 | EW | EW | 3D-2 | S | H7 | 100 | 0,00 | 0 | ||
| 23 | Kõik | EW | 2S+1 | N | D8 | -140 | 33,33 | 2 | ||
| 24 | - | EW | 3H+3 | S | SA | -230 | 50,00 | 3 | ||
| 25 | EW | NS | 2S+2 | E | HA | -170 | 16,67 | 1 | 9/24 (37,50%) | Eero Ets/Jüri Ley |
| 26 | Kõik | NS | 3C-3 | N | S8 | -300 | 0,00 | 0 | ||
| 27 | - | NS | 1NT+2 | N | H2 | 150 | 66,67 | 4 | ||
| 28 | NS | NS | 3D+1 | N | CK | 130 | 66,67 | 4 | ||
| PAAR 8 Eero Ets & Jüri Ley | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Keila bridžklubi paariturniir maksile 07.10.2026 | ||||||||||
| MPs 91 MaxMPs 168 Skoor 54,17% Lõppkoht 2 | ||||||||||
| Jaotus | Tsoonis | Dir | Leping | Mängija | Avakäik | Skoor | Protsent | MPs | Vooru tulem | Vastased |
| 1 | - | EW | 4S-2 | W | C8 | -100 | 50,00 | 3 | 12/24 (50,00%) | Kalle Mardim/Urmas Väärtnõu |
| 2 | NS | EW | 2S+1 | S | D8 | -140 | 33,33 | 2 | ||
| 3 | EW | EW | 5H-3 | S | CK | 150 | 66,67 | 4 | ||
| 4 | Kõik | EW | 4H= | N | S5 | -620 | 50,00 | 3 | ||
| 5 | NS | EW | 4C-1 | W | S2 | -50 | 16,67 | 1 | 13/24 (54,17%) | Andres Veer/Mihkel Veer |
| 6 | EW | EW | 4S-5 | S | H2 | 250 | 66,67 | 4 | ||
| 7 | Kõik | EW | 2S+3 | E | H6 | 200 | 66,67 | 4 | ||
| 8 | - | EW | 5C-1 | W | HA | -50 | 66,67 | 4 | ||
| 9 | EW | EW | 3D+2 | N | D8 | -150 | 66,67 | 4 | 19/24 (79,17%) | Marju Leppik/Arne-Aivo Kukk |
| 10 | Kõik | EW | 4H+1 | E | DJ | 650 | 100,00 | 6 | ||
| 11 | - | EW | 4D= | E | HA | 130 | 83,33 | 5 | ||
| 12 | NS | EW | 1NT+1 | E | HQ | 120 | 66,67 | 4 | ||
| 13 | Kõik | NS | 3Dx= | E | HK | -670 | 0,00 | 0 | 12/24 (50,00%) | Leo Kuru/Teno Lutter |
| 14 | - | NS | 4H-1 | S | C7 | -50 | 33,33 | 2 | ||
| 15 | NS | NS | 4S-2 | E | C9 | 100 | 100,00 | 6 | ||
| 16 | EW | NS | 1S+1 | E | HJ | -110 | 66,67 | 4 | ||
| 17 | - | NS | 2D= | E | SK | -90 | 66,67 | 4 | 15/24 (62,50%) | Mare Hein/Urmas Kuus |
| 18 | NS | NS | 3NT-2 | W | S4 | 100 | 83,33 | 5 | ||
| 19 | EW | NS | 4H= | S | S3 | 420 | 100,00 | 6 | ||
| 20 | Kõik | NS | 2S+2 | S | H10 | 170 | 0,00 | 0 | ||
| 21 | NS | NS | 3NT+2 | N | S8 | 660 | 33,33 | 2 | 5/24 (20,83%) | Lembit Sammel/Kalev Tiirmaa |
| 22 | EW | NS | 2H+1 | E | S2 | -140 | 50,00 | 3 | ||
| 23 | Kõik | NS | 4S-1 | N | S8 | -100 | 0,00 | 0 | ||
| 24 | - | NS | 3H+2 | S | SA | 200 | 0,00 | 0 | ||
| 25 | EW | EW | 2S+2 | E | HA | 170 | 83,33 | 5 | 15/24 (62,50%) | Jüri Aava/Marion Ründal |
| 26 | Kõik | EW | 3C-3 | N | S8 | 300 | 100,00 | 6 | ||
| 27 | - | EW | 1NT+2 | N | H2 | -150 | 33,33 | 2 | ||
| 28 | NS | EW | 3D+1 | N | CK | -130 | 33,33 | 2 | ||